زمان کنونی: 01-27-2020, 12:12 PM
درود کاربر مهمان (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش خرید از بازار در بازی Erepublik (به زبان ساده)
07-07-2011, 05:12 PM
ارسال: #1
آموزش خرید از بازار در بازی Erepublik (به زبان ساده)
میباشد،ابتدا از منوی Market گزینه Market place را انتخاب نمایید.
بعد وارد یک صفحه میشوید که سه منوی کشویی در بالای سمت چپ صفحه وجود دارد، این سه منو را به ترتیب شماره یک و دو و سه نام نهادیم:
شماره یک مهم تر از همه هست برای انتخاب اجناس،
گزینه دو برای انتخاب کیفیت که خود من بشخصه به این گزینه دست نمیزنم تا بتوانم همه کیفیت ها را در بازار ببینم،
گزینه سه کشور هست که ان را دست نمیزینم چون فقط در هر کشوری که هستیم از همانجا میتوانیم خرید کنیم.
بعد از انتخاب منوی کشویی اول

گزینه هایی که در عکس با ضربدر مشخص شده برای یک شهروند غیر قابل خرید میباشد و انها اکثرا مواد اولیه هستند که کارخانه داران انها را میخریند
پس میپردازیم به گزینه هایی که با شماره مشخص شده اند:
گزینه یک غذا
گزینه دوم هدیه
گزینه سه اسلحه
گزینه چهار بلیط
گزینه پنج خانه
در مورد کیفیت هر کدام و فرق انها و کاربرد انها در اخر این اموزش خواهم نوشت،هر کدام را احتیاج به خرید ان دارید روی ان کلیک کنید.

منوی کشویی دوم را انتخاب کنید
اگر میخواهید فقط کیفیت خاصی از یک کالا در بازار برای شما نمایش داده شود این گزینه را انتخاب کنید، همانطوری که گفتم خود من این گزینه را انتخاب نمیکنم تا بتوانم همه کیفیت ها و قیمت های انها را مشاهده نمایم.

حال فرض میکنیم که ما از منوی کشویی گزینه فود یا غذا را انتخاب کردیم

Provider: نام کارخانه
Quality: کیفیت کالا
Stock: مقدار جنس موجود ان کارخانه برای فروش
Price: قیمت کالا
در اخر یک کادر هست که باید داخل ان عدد تعداد جنسی را که میخواهید بخرید تایپ کنید، مثلا اگر از ان کالا 2 تا میخواهید بخرید باید عدد دو را تایپ کنید و بعد از ان روی دکمه Buy کلیک کنید.

ملاحظات
سعی کنید قیمت ها را نگاه کرده و ارزان ترین را بخرید، مثلا در شکل بالا نشان داده ام کدام غذای کیفیت یک از همه ارزان تر است و با رنگ ابی مشخص کرده ام کدام غذای کیفیت دو از همه ارزان تر هست
در این صفحه کالا ها به ترتیب قیمت چیده شده و معمولا ارزان ترین بالای همه میباشد، سعی کنید مطابق نیاز خود خرید کنید مثلا اگر غذای کیفیت دو میخوهید همان غذا را ارزانترین را انتخاب کرده و بخرید
باید حتما پول داشته باشید تا بتوانید خرید کنید همچنین باید در انبار خود به اندازه کافی جا داشته باشید تا بتوانید خرید کنید.

توضیح در مورد کالا ها و کیفیت انها
Food (غذا):
اول غذا را توضیح میدهم، شما اگر غذای کیفیت یک بخرید روزی یکی به ولنس شما افزوده میشود، اگر کیفیت دو بخرید روزی دو به ولنس شما افزوده میشود و همین طور الی اخر. توضیح اینکه اگر ولنس یک شهروند از 80 به بالا برود در ازای هر کیفیت فقط نصف ان به ولنس شما افزوده میشود، مثلا غذای کیفیت یک نیم به ولنس شما می افزاید، غذای کیفیت دو یک واحد بر ولنس شما می افزاید(ولنس همان سلامتی است) هر روز که غذا نخورید 4 ولنس شما کم میشود توصیه میکنم اگر پول کافی داریدهمیشه حداقل سه تا غذا از کیفیت مورد نیاز خود را در انبار ذخیره داشته باشید.

Gift (هدیه):
همانطور که از نام ان پیداست با خرید ان میتوانید به دوستان خود هدیه بدهیدT اینکه چگونه به دوستان خود گیفت بدهید را در قسمت ارتباط با دیگران شرح خواهم داد.
اما در مورد گیفت، با هدیه دادن گیفت کیفیت یک به مقدار یک ولنس بر سلامتی دوست شما افزوده خواهد شد، با هدیه دادن گیفت کیفیت دو به مقدار دو ولنس بر سلامتی دوست شما افزوده خواهد شد و همینطور الی اخر تا کیفیت 5، توضیح اینکه هر روز فقط میتوانید به اندازه ده ولنس به دوست خود گیفت بدهید.

Weapon (اسلحه):
در جنگ ها کار برد دارد، مثل همه کالا ها کیفیت ان از یک تا پنج هست. هر چه کیفیت ان بیشتر باشد قدرت جنگی شما بیشتر خواهد بود. برای هر جنگ که میکنید یک اسلحه مصرف میشود.

Moving tickets (بلیط):
برای سفر کردن به مناطق و کشور های دیگر باید بلیط بخرید، در این مورد در قسمت اموزش مسافرت توضیح خواهم داد.

House (خانه):
مثل همه کالا ها کیفیت یک تا پنج اگر خانه کیفیت یک داشته باشد یک ولنس هر روز به شما افزوده میشود، اگر کیفیت دو 2 ولنس و الی اخر.
توضیحات ان دقیقا مثل غذا هست با این تفاوت که خوردن غذا در هر روز اجباری میباشد و اگر خانه هم داشته باشید باید در روز حتی شده غذای کیفیت یک بخورید، خوبی ان این است که اگر خانه داشته باشد لازم نیست هر روز برای تامین ولنس خود غذای گران بخرید. خانه نسبت به بقیه اجناس قیمت بیشتری دارد.

منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان